Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Людина з Риму

Рік:
Ор. назва:
The Man from Rome
Країна:
Іспанія, Колумбія, США
Режисер:
Серджо Дау
Тривалість:
01:55:22
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Дія сюжету кінострічки починається перед напівзруйнованою бароковою церквою Богоматері Сліз 17 століття, розташованою в центрі Севільї. Тут відбувається щось недобре, і навіть ходять чутки, що церква вбиває своїх відвідувачів, щоб захистити саму себе. Так сталося і зі священиком Урбісу, на якого несподіваним чином падає шматок руїни, і він одразу ж помирає. Тим часом Маклена Брунер, розлучена аристократка, яка володіє землею, на якій стоїть церква, вважає її нікчемною руїною і хоче її знести.

Тим часом далеко у Ватикані комп'ютерний хакер зламує систему і залишає повідомлення, в якому йдеться про те, що церква Богоматері Сліз вбиває людей. Заінтригований понтифік наказує секретаріату розслідувати цю справу. Його керівник монсеньйор Спада доручає цю місію своєму найкращому агенту, молодому священикові Кварту, у якого вже є великий досвід у розслідуваннях загадкових справ. ©Kino4ua Людина з Риму 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?