Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Смерть та повернення Супермена

Рік:
Ор. назва:
The Death and Return of Superman
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Сем Лью, Джейк Касторена
Тривалість:
02:46:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Російською - Оригінал
Супермен виявляється єдиним супергероєм, який здатен протистояти могутньому Думсдею. Згодом відважному супергерою вдається врятувати планету від знищення, от тільки для цього Супермен змушений принести в жертву власне життя. Втративши головного захисника Землі, людство побоюється за майбутнє планети, а тим часом тіло загиблого супергероя несподівано зникає. Поки не вдається з'ясувати причини таємничого зникнення тіла Супермена, на Землі з'являється четвірка відважних супергероїв, які прагнуть зберегти закон і порядок, а також претендують на роль головного захисника планети... ©Kino4ua Смерть та повернення Супермена 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?