Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Загадка (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Arayış / The Search
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Емін Альпер
Тривалість:
00:57:02
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production
Спадкоємиця однієї з найбагатших сімей Туреччини дізнається про раптове зникнення своєї найкращої подруги. Недовгі пошуки приводять її в одну з релігійних сект, учасники якої трагічним чином гинуть. Тепер головна героїня повинна впровадитися в небезпечний культ для того, щоб врятувати близьку людину. Але незабаром вона починає зближуватися з Туфаном - главою цього ордена. Нісан розуміє, що цей чоловік має величезний вплив на своїх підопічних і переслідує якісь приховані цілі. Але попри всі передчуття дівчина починає закохуватися в нього. ©Kino4ua Загадка (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.7
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?