Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Піткін на чергуванні

Рік:
Ор. назва:
On the Beat
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Роберт Ешер
Тривалість:
01:41:26
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Slava Radyk
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Норман Піткін, мийник машин зі Скотланд-Ярду, мріє стати поліцейським, як його покійний улюблений батько. Але поліцейське начальство постійно відхиляє прохання Піткіна про зарахування його на роботу поліцейським. Однак незабаром доля розпорядилася так, що саме начальство прийшло до Піткіна додому з проханням допомогти їм у викритті та затриманні італійського мафіозі, який як дві краплі води схожий на Піткіна. Норману вдається впоратися з цим складним завданням і, як нагороду, він отримує місце роботи в поліції... ©Kino4ua Піткін на чергуванні 1962 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?