Kino4ua.com
HD 720p
R

Оголена зброя

Рік:
Ор. назва:
Chik loh dak gung / Naked Weapon
Країна:
Гонконг
Режисер:
Сью-Тунг Чінг
Тривалість:
01:30:00
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події фільму починають розвиватися в Римі. Саме тут відбувається кричущий злочин, за яким спостерігають співробітники ЦРУ. Молода і красива дівчина з легкістю обходить охорону впливового мафіозі, потім без жодної зброї вбиває самого бандита і його найближчих охоронців. Після скоєння вбивства невідома гине від рук якоїсь мадам "М". Агенти ЦРУ стежили за всім, що відбувається, але не втручалися доти, доки в криваву гру не вступила та сама мадам "М" - саме вона була метою агентів. Але жінка тікає від погоні, відправляючи при цьому особливо завзятих переслідувачів на той світ. Пізніше з'ясовується, що злочинниця, яка втекла, виховує з маленьких дівчаток холоднокровних убивць, здатних виконувати навіть найскладніші замовлення. На її слід виходить головний герой фільму - агент Чен, який вижив у тій кривавій бійні і береться розслідувати справу, помічаючи кожне викрадення маленьких дівчаток... ©Kino4ua Оголена зброя 2002 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?