Kino4ua.com
480p
G

Останній з Могікан (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Last of the Mohicans
Країна:
Італія
Режисер:
Джузеппе Лагана, Марко Марколіні, Макс Гусберті
Тривалість:
1 серія: ≈25:00 (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Малятко ТВ
Анімаційний фільм Фенімора Купера повертає глядача у світ збройного хаосу в Америці середини 16-го століття. У той час як Франція та Англія були головними ворогами в Америці, індіанці також були важливою силою, переслідуючи власні інтереси та приєднуючись до армії, що воювала по інший бік барикад. На цьому тлі троє героїв - білошкірий Яструбине Око, Ункас та індіанці Чінгачаг - відважно борються з ворогом, пробираючись крізь темні джунглі та долаючи перешкоди. Зрештою, вони зустрічають групу привабливих молодих жінок, дочок полковника Монро, які намагаються дістатися до англійської гавані.
Відбивши напад індіанців-гуронів, які хотіли вбити привабливих молодих жінок, самовіддані солдати тепер намагаються самостійно відправити цих наляканих людей на їхнє законне місце. У серіалі багато сюжетних ліній, і крім основної сюжетної лінії, є важливий момент втечі Кори, спадкоємиці генерала, і вибори останнього вождя племені ірокезів. Історія зіткнення двох вождів, Магуа і Чорного Ворона, які, подібно до тварин, не зупиняться ні перед чим, щоб отримати жаданий титул одноосібного правителя. Відеоряд історичних подій яскравий, барвистий та інформативний. ©Kino4ua Останній з Могікан (1 Сезон) 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb8.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?