Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Бійся ночі / Бентежна ніч

Рік:
Ор. назва:
Fear the Night
Країна:
США
Режисер:
Ніл ЛаБут
Тривалість:
01:31:49
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Cinemaker
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Головною героїнею цього напруженого бойовика є молода, але загартована своїм минулим жінка на ім'я Тес (Меггі К'ю). Вона середня з сестер у своєму домі, ветеранка армії, яка служила в Іраку, однак після повернення додому вона зіштовхнулася з різноманітними проблемами і тепер є аутсайдером у своєму суспільстві. Її старша сестра Бет (Кет Фостер) роздратована тим, що Тес, яка завжди перебуває на грані, навідує її та шукає на горищі сімейний фотоальбом, а також тим, що Тес не може налагодити стосунки зі своєю донькою та спілкується з людьми лише зі скептицизмом або відвертим презирством.

Ми знайомимося з цими сестрами, коли їхня молодша сестра Роуз (Гайді Куан) запрошує на вихідних вирушити в сімейний фермерський будинок на її дівич-вечір. Однак незабаром ніч, яка мала бути веселощами, перетворюється на жахливу гру на виживання у віддаленій місцевості Каліфорнії. Окрім трьох сестер, на захід приїжджає і кілька їхніх спільних друзів. Однак дорогою на ферму між Тес, Бет і трьома подругами старшої сестри встановлюється неприязнь. Коли вони зупиняються на заправці, Тес вступає в конфлікт із трьома чоловіками, яких очолює Перрі (Тревіс Гаммер) - ще один ветеран. І після того, як троє роблять образливі коментарі на адресу жінок, Тес переконливо ставить їх на місце, не підозрюючи про те, що ця випадкова зустріч пізніше призведе до несподіваних наслідків.

Після прибуття на ферму Тес підслуховує телефонну розмову, з якої з'ясовується, що ферма незабаром буде продана. Раптово учасниці дівич-вечора опиняються в облозі групи людей у масках, озброєних луками, стрілами і мисливськими ножами. Тес бере ситуацію під контроль і наказує всім готуватися до боротьби за своє життя ©Kino4ua Бійся ночі / Бентежна ніч 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?