Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ловець душ

Рік:
Ор. назва:
Soulcatcher
Країна:
Польща
Режисер:
Даніель Маркович
Тривалість:
01:40:10
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Польська - Оригінал, Субтитри
Сюжет цього захопливого бойовика обертається навколо суперсучасного пристрою, який має перетворювати всіх на диких. Щойно він заразить когось, він одразу ж втрачає контроль. "Ловець душ" був створений професором Вітольдом Мазуром (Яцек Понедзялек) для медичних цілей і, імовірно, мав стати ліками від раку, але коли доктор усвідомив свою помилку, він почав вбивати свою команду. Тоді міністр Ян (Яцек Коман) зв'язується з командою найманців за контрактом, яку очолює Фанг, і наказує їм повернути "Ловця душ" і вбити професора, який заварив цю кашу.

До складу цієї команди також входять Петро, Себа і Харбір. Вони дізнаються, що Мазур об'єднався зі злочинцем Мамедовим і збирається продати "Ловця душ". Тим часом міністр Ян надає команді необхідну підтримку для поведінки місії. Їхній план полягає в тому, щоб зірвати переговори Мамедова, який дорогою на острів намагається продати пристрій африканському воєначальнику. Ба більше, вони дізнаються, що донька Мазура - відома журналістка на ім'я Еліза (Міхаліна Ольшанська) намагається допомогти своєму батькові втекти. ©Kino4ua Ловець душ 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?