Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Призвані

Рік:
Ор. назва:
Called to Duty
Країна:
США
Режисер:
Ешлі Л. Гібсон
Тривалість:
01:40:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Команда відважних дівчат, які проходять службу в лавах Збройних сил Америки як пілоти, мала певні завдання і функції, які передбачають участь у виставкових польотах і демонстративних заходах. Вони не боялися випробувань, демонстрували рішучість і готовність проявити себе з найкращого боку, тільки особливої впевненості у чоловіків таке завзяття не викликало. Колеги скептично ставилися до подвигів красунь, вважаючи їхнє бажання рвонути в бій марною бравадою і марною тратою часу.
Героїні, які не бажали переконувати оточення в реальності своїх вчинків і необмежених можливостей, чекали можливості проявити себе в справі. Такий шанс з'явився на тлі стрімкого погіршення ситуації на світовій арені. Це було пов'язано зі зростанням небезпеки військового зіткнення на території США. З метою протистояння настільки негативним моментам владою був придуманий геніальний план дій із залученням пілотів. Жіночій половині команди потрібно було виконати спритні трюки заради відволікання уваги, що здавалося місією підвищеної важливості та значущості. Але особливого вибору у них не залишалося, оскільки ситуація вимагала втручання. Тепер ви можете фільм Покликані обов'язком дивитися онлайн у хорошій якості. ©Kino4ua Призвані 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb2.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?