Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Ліга Справедливості: Світ війни

Рік:
Ор. назва:
Justice League: Warworld
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джефф Ваместер
Тривалість:
01:29:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Dniprofilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Мультфільм знову подарує глядачам радість зустрічі з культовими супергероями - Суперменом, Бетменом і Диво-жінкою, а також суперлиходіями, такими, як Дволикий і Монгул. Сюжет починається з того, що в безлюдній пустелі молода пастушка натикається на місто, що захоплене бандитами. Вона вплутується в бійку з головорізами, але коли їхній ватажок Дволикий розуміє, що перед ним Чудо-жінка, він розповідає їй про місцевих жителів, які ховаються в напівзруйнованому будинку. Вони є власниками земель, де ховають багато золота.

Дволикий намагається переманити Диво-жінку на свій бік, щоб вона допомогла їм убити жителів міста. Але коли вона помічає, як жорстоко бандити розправляються з місцевими людьми, то одразу ж стає на захист містян. Чудо-жінка рятує маленьку дівчинку і веде її в напівзруйнований будинок, де живуть інші жителі міста. Щойно вона добирається туди, то розуміє, що їхні запаси вичерпуються, і щоб вижити, їм потрібно вийти зі своєї тимчасової обителі. Разом з іншими людьми вони розробляють план, як перемогти Дволикого і його банду.

Відчуваючи в Чудо-жінці лідера, місцеві жителі починають їй довіряти. Вночі вони нападають на головорізів і дізнаються, що незабаром через місто їхатиме поїзд із вибухівкою. Головна героїня вирішує використати це. Вона виходить на рейки і згинає їх у потрібному напрямку, у підсумку потяг рухається в лігво бандитів, а потім відбувається великий вибух. Багато злочинців гине на місці, деякі з жахом залишають місто. Дволикому вдається вижити, і він одержимий помстою Диво-жінці та місцевим жителям. Тим часом вдячні городяни просять головну героїню і далі залишатися з ними. Але Чудо-жінці доведеться битися з Дволиким. ©Kino4ua Ліга Справедливості: Світ війни 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.3
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?