Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Людина-павук: Крізь Всесвіт

Рік:
Ор. назва:
Spider-Man: Across the Spider-Verse
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Хоакім Дос Сантос, Кемп Паверс, Джастін Томпсон
Тривалість:
02:20:05
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія LeDoyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Істрія про пригоди Майлза Моралеса триває. Цього разу Гвен Стейсі об'єднується із загоном Мігеля О'Хари. Разом із людьми-павуками героїні вдається захищати мультивсесвіт від будь-яких загроз і аномалій. Під час виконання чергового завдання Гвен опиняється на Землі, де і стикається з Майлзом Моралесом. Людина-павук намагається жити, як і всі інші люди, але водночас виконувати свої обов'язки супергероя, постійно балансуючи між двома цими гранями. Коли Майлз зустрічає Стейсі, то вимушено застосовує одну зі своїх незвичайних здібностей - невидимість. Вона дозволяє йому потай прослідувати за героїнею в один з альтернативних світів. У цій версії лиходієм виступає вчений Пляма, якому протистоїть Людина-павук. ©Kino4ua Людина-павук: Крізь Всесвіт 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb8.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?