Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Фантазм Йохане Сонце в дзеркалі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Genjitsu no Yohane: Sunshine in the Mirror / YOHANE THE PARHELION -SUNSHINE in the MIRROR
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Асамі Накатані
Тривалість:
1 серія: 00:24:00 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Робота Голосом
Це аніме, яке занурює глядачів у дивовижний світ молодої дівчини на ім'я Йохане. Вона володіє унікальними здібностями передбачення майбутнього, але її замкнутість і страх перед людьми заважають їй повністю розкритися. Дія розгортається в місті Нумазі, прекрасному місці на березі моря, яке стає ідеальним фоном для Йохане.

Вона провела тут своє дитинство і знаходить тут справжню свободу. Однак внутрішні протиріччя змушують її боротися із самою собою, щоб змінити свою замкнутість і стати відкритою до людей. Зміна місця дії стає поворотним моментом у житті Йохане. Зустрічі з новими людьми і несподіваними подіями допомагають їй знайти самовизначення і зрозуміти свою справжню сутність. З кожним кроком Йохане стає сильнішою і впевненішою, і її здібності передбачення майбутнього відіграють ключову роль у розкритті загадок і подій, які розгортаються навколо неї. ©Kino4ua Фантазм Йохане Сонце в дзеркалі (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.9
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?