Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Більше, ніж кохання

Рік:
Ор. назва:
A Lot Like Love
Країна:
США
Режисер:
Найджел Коул
Тривалість:
01:42:29
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
В аеропорту Лос-Анджелеса натовпи пасажирів, але у фільмі там примудрилися зустрітися Олівер і Емілі. Вона - дикунка, яка щойно посварилася з бойфрендом. Тому те, що він дивився то пильно, то зніяковіло, в літаку обернулося бурхливим сюрпризом. Але нова знайома угледіла в пригоді над хмарами "прокол" хлопця, і телефонними номерами не обмінялися...
Нью-Йорк - безмірний порівняно з аеропортом, але, коли в Оллі крадуть куртку, а Еммі не хоче йти до музею з батьками, їм тільки й залишається, що випадково зустрітися на вулиці. Уже майже друзі, бо можуть бути відвертими за спиртним і зображати кохання з деревом. І вже точно віддушини одне для одного. Але для неї він не той, хто завоює хай навіть окремо взяте велике місто. Загалом, телефонними номерами обмінялися...
Вони разом п'ють каву через... три роки. А ще через два розмовляють так, ніби тільки вчора й розлучилися. І вони не кидають коханих, бо зустрілися ще через рік. Але фраза, з якою вони щоразу розлучалися - "Тихо... зіпсуєш", творить диво. ©Kino4ua Більше, ніж кохання 2005 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?