Kino4ua.com
480p
R

В ефірі новини

Рік:
Ор. назва:
Broadcast News
Країна:
США
Режисер:
Джеймс Л. Брукс
Тривалість:
02:12:32
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Том Гранік, який працює ведучим теленовин, не володіє високим інтелектом, зате у нього є нескінченна енергія, завдяки якій він і досягає чималих успіхів. У молодої людини є одвічний суперник - Аарон Альтман. Їхнє протистояння відбувається не тільки в роботі, а й на любовному фронті. Вони змушені вести жорстку боротьбу по той бік камер, щоб довести собі й оточенню, що краще бути дурною і щасливою людиною, ніж розумною і невдачливою. Але головним об'єктом їхнього протистояння є молода дівчина і продюсер-початківець - Джейн Крейг. Кого ж вона вибере - ведучого із запам'ятовуваною зовнішністю чи честолюбного репортера?.. ©Kino4ua В ефірі новини 1987 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?