Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Храм: Ніхто не може жити на самоті (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
TenPuru: No One Can Live on Loneliness
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Байто Акай
Тривалість:
00:25:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Meguro+Юіґень
Дивлячись на негідну поведінку свого батька, який весь свій час проводить у розвагах, герой вирішує вести праведний спосіб життя і боротися з плотськими спокусами. Він твердо має намір слідувати своїм переконанням, але одного разу Акеміцу Акагамі знайомиться з дівчиною, зустріч з якою сіє в його душі сумніви. Намагаючись протистояти новому почуттю, хлопець вирішує присвятити себе вивченню буддійської релігії та піти жити в храм ченцем. Тільки і там він не знаходить спокою, адже саме в його стінах і живе та сама дівчина, яка стала причиною бурі емоцій, що зародилася в його душі. ©Kino4ua Храм: Ніхто не може жити на самоті (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.3
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?