Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Стихії

Рік:
Ор. назва:
Elemental
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Пітер Сон
Тривалість:
01:41:50
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Події мультфільму розгортаються в дивовижному світі, де не можна зустріти жодної людини. Натомість тут розташоване Місто Стихій, що стало рідною домівкою для представників вогню, повітря, землі та води. Усі вони живуть у повній гармонії з навколишнім світом і вже давно звикли до того, що їхні сусіди мають свої особливості. Ембер - впевнена в собі бунтарка зі запальним характером, яка звикла розв'язувати проблеми найрадикальнішими методами. І одного разу вона зустрічає скромного і безтурботного Вейда, який все своє життя пливе за течією і зовсім не думає про майбутнє. Хлопці швидко стають друзями, що змушує Ембер поглянути на навколишню реальність новими очима. Зовсім скоро незвичайній парочці доведеться зробити неймовірні відкриття, які дадуть їм змогу дізнатися багато нового і дійти до несподіваних відкриттів. ©Kino4ua Стихії 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?