Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Син Бетмена

Рік:
Ор. назва:
Son of Batman
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Ітан Сполдінґ
Тривалість:
01:14:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой кінострічки - Бетмен, який протягом тривалого часу бореться зі злочинним світом, несучи своє призначення. Однак він навіть не підозрював про те, що у нього росте син. У нього були складні стосунки з Талією аль Гул, тому вона промовчала про свою вагітність і в майбутньому про існування їхнього спільного сина на ім'я Деміен. Хлопчик виріс під наглядом дідуся Ра'с аль Гула, який виховував його як свого наступника, і Ліги вбивць, але у співтоваристві опинився зрадник, який за допомогою найманців запровадив власне володарювання, а Талія, що втратила батька, разом із Деміеном попрямувала до Бетмена, щоб познайомити його з маленьким синочком. Темний Лицар, загроза для зловмисників Готема, несподівано зрозумів, що Деміен схожий на нього, коли той, був зовсім дитиною, з однією тільки різницею: Деміен - спадкоємець Ра'с аль Гула, запрограмований на вбивства й мстивість, і який не бачив нічого, окрім крові та меча. У цей же час новий керівник Ліги вирішив вбити з Талію, тому втягнув її сина на шлях беззаконня... ©Kino4ua Син Бетмена 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?