Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Агенти ФБР

Рік:
Ор. назва:
Feds
Країна:
США
Режисер:
Деніал Голдберг
Тривалість:
01:22:48
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ICTV
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Стара добра комедія "Агенти ФБР" прямо з 90-х про розум, красу і справжню жіночу дружбу. Подивитися веселий фільм про двох таких різних подруг, які чудово доповнюють одна одну, можна онлайн. . Незважаючи на свою оманливу зовнішність, милашка Еллі має твердий характер і неабияку фізичну силу. Щоб застосовувати свої навички якнайкраще, а заразом приносити користь суспільству, вона збирається стати агентом ФБР. Але є одна біда: з навчанням у дівчини справи йдуть досить тяжко. Вона насилу засвоює нову інформацію і ненавидить підручники. На щастя, їй дістається чудова сусідка по кімнаті Яніс Цукерман, яка схоплює на льоту, але не вирізняється хорошою спортивною підготовкою. Разом дівчата складають чудовий тандем, який може впоратися з будь-яким завданням. Втім, Еллі та Яніс ніщо не зупинить. ©Kino4ua Агенти ФБР 1988 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?