Kino4ua.com
HD 720p
R

Переступаючи межу

Рік:
Ор. назва:
Crossing the Line
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Девід Ліленд
Тривалість:
01:56:18
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | EnterFilm
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Події фільму, заснованого на романі Вільяма МакІнвенні, розвиваються навколо Денні Скулара - великого і сильного чоловіка, який опиняється безробітним після шахтарських страйків, що прокотилися Великобританією в середині 80-х років минулого століття. Незабаром Денні, який відчайдушно потребує грошей, привертає увагу місцевого гангстера, який пропонує йому взяти участь у нелегальних боях, що проходять у Глазго, обіцяючи солідний заробіток. Спокусившись на нечуваний гонорар, Скулар приймає небезпечну пропозицію, ще не підозрюючи, що незабаром йому доведеться битися не тільки за гроші, а й за власне життя... ©Kino4ua Переступаючи межу 1990 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?