Kino4ua.com
HD 720p
R

Чужа гра / Цирк

Рік:
Ор. назва:
Circus
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Роб Волкер
Тривалість:
01:35:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | НТН
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Подружня пара потрапляє в непросту ситуацію. Колись з вини жінки її напарник по пограбуванню опинився у в'язниці, а тепер він скоро вийде на свободу. Сам чоловік винен велику суму грошей, оскільки наробив багато боргів. У результаті сім'я вирішує терміново виїхати з міста, але перед цим Лео береться за завдання, за виконання якого йому пообіцяли добре заплатити. Герой має вбити дружину одного заможного бізнесмена. Він виконує замовлення. Після цього Лео несподівано дізнається, що вбита жінка не має жодного стосунку до бізнесмена і навіть йому незнайома. Сам же злочин "замовник" зняв на відео і тепер вимагає за нього у головного героя грошей. ©Kino4ua Чужа гра / Цирк 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?