Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Всі у захваті від Грейс

Рік:
Ор. назва:
Falling for Grace
Країна:
США
Режисер:
Фей Енн Лі
Тривалість:
01:45:08
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Тоніс
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Грейс Тан - амбітна, яка виросла в китайському кварталі Нью-Йорка. Незважаючи на те, що вона досягла фінансового успіху і стабільності як співробітник злиттів і поглинань, Грейс все ще прагне до суспільного визнання серед еліти Верхнього Іст-Сайду. Коли її, нарешті, запрошують на її перший висококласний вечір, зустріч і привітання Молодіжного комітету престижної оперної трупи, її випадково приймають за спадкоємицю з Гонконгу, також на ім'я Грейс Тан. Її спроби виправити помилку втрачають свою силу, коли її згодом представляють красеню Ендрю Джеймсу Баррінгтону-молодшому, який зустрічається з членом комітету Кей Дуглас.

Від випадкової зустрічі на вулиці до обіду в китайському ресторані, ці двоє починають більше бачитися один з одним, і особисті, професійні та сімейні інтереси Грейс стають дедалі заплутанішими та суперечливішими. Ендрю, син відомого повіреного, працює в Генеральній прокуратурі штату Нью-Йорк на Мангеттені й пристрасно домагається справи проти мережі китайського кварталу потогінних, в одному з яких працює мати Грейс. Грейс, нездатна витончено виплутатися з того, що вона спочатку вважала нешкідливою білою брехнею, прикидається, ніби її батьки - літня пара, до якої вона відвідує як волонтерка. Тим часом Ендрю-старший допомагає викупити компанію модного одягу в банку Грейс разом із компанією, яка експлуатує підприємства потогінної фабрики. Грейс таємно опиняється посередині.

Коли її брат Мін ненавмисно розкриває правду Ендрю, Ендрю залишає роман, що зароджується, про який Кей не знає. Однак за допомогою Грейс Ендрю отримує документи, що підтверджують зв'язок із потогінною компанією модної компанії, що призвело до краху компанії та його батька. Ендрю залишає Кей і переїжджає до Гонконгу, де Грейс отримує нову посаду у своїй компанії. ©Kino4ua Всі у захваті від Грейс 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.8
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?