Kino4ua.com
HD 720p
PG

Крик сови

Рік:
Ор. назва:
Hoot
Країна:
США
Режисер:
Віл Шрайнер
Тривалість:
01:30:46
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Це тому, що ніжна дитяча свідомість, незабруднена суворим повсякденням та його різноманітними проблемами, намагається чітко відрізнити добро від зла. Адже бажання хитрого та егоїстичного бізнесмена заробити мільйони, вбиваючи цінних птахів, не може бути нічим іншим, як злом.
Переїхавши з рідної Монтани до сонячної Флориди, Рой швидко заприятелював з парою чоловіків. Вони почали знайомити його з місцевими визначними пам'ятками та інформувати про серйозні проблеми. Вони виявили, що місцева влада та підприємці навмисно знищують середовище існування рідкісного виду сов. Птахи гинуть через дії людини, і цей факт не можна ігнорувати. Юні герої вирішують покласти край жорстокості дорослих.
Але що можуть зробити звичайні діти проти акул корпорацій та урядовців? Навіть досвідчені чиновники будуть здивовані спритністю та рішучістю цих юних героїв у відстоюванні життєвих принципів. ©Kino4ua Крик сови 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?