Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Далеко від неї

Рік:
Ор. назва:
Away from Her
Країна:
Канада, Велика Британія, США
Режисер:
Сара Поллі
Тривалість:
01:49:46
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | TV-i
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Драма про безсмертне кохання, що не підкоряється ні часу, ні обставинам. Сорок років прожили разом Фіона і Грант Андерсони з Онтаріо. Не по-старечому бадьорі та енергійні, вони намагаються яскраво прожити кожен свій день, і неважливо - чи то лижна прогулянка, чи то дегустація вин, чи щось іще. Але їхня ідилія з кожним днем дедалі більше тьмяніє. У Фіони страшна невиліковна хвороба Альцгеймера. Жінці вже не можна залишатися вдома, їй потрібен цілодобовий професійний догляд. Піддавшись обставинам, Грант залишає її в спеціалізованому пансіонаті і місяць не відвідує дружину - так свідчать суворі правила клініки. Насилу переживши вимушену розлуку, він приїжджає на зустріч із дружиною і бачить, що хвороба викрала її без залишку. Фіона не тільки забула, хто він, але ще й зав'язала роман з Обрі, таким же пацієнтом пансіонату. Грант і дружина Обрі роблять усе, щоб розлучити закоханих, але чи піде ця розлука на користь усім героям цієї історії? ©Kino4ua Далеко від неї 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?