Kino4ua.com
480p
R

Нана (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Nana
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Асака Моріо
Тривалість:
1 серія: ~ 22:00 (цілком серій: 47)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Переклад:
Російською - Оригінал
У поїзді, який прямував у напрямку Токіо, Нана Комацу, що прямувала до свого молодого чоловіка Седзі, зустріла Нану Осакі. Нана Осакі їхала в Токіо, щоб стати відомою співачкою. Вона була солісткою гурту Blast і зараз вони їхали, щоб виступати на столичних підмостках. Нана Осака хотіла довести всьому світові, що здатна домогтися в цьому житті всього, про що мріяла, і насамперед, своєму Рену, який теж уже дечого домігся на музичній ниві - він гітарист відомого гурту Trapnest. Дівчата подружилися, хоча за характером вони абсолютно різні.

На перший погляд здається, що дівчата мають дуже різні характери та поведінку, а їхні інтереси, здається, не перетинаються, але вони, тим не менш, подружилися.Діставшись до місця призначення, подруги втрачають одна одну. Ось і закінчилася дівоча дружба, але ні... Але побачивши свого Седзі, вона одразу ж забула про іншу Нану і на цьому їхнє знайомство закінчилося. Але потім вони знову зіткнулися, вони хотіли зняти одну й ту саму квартиру, зрештою вирішили жити разом. Адже їм доведеться платити менше. З цього моменту починаються їхні життєві поневіряння, але дуже при цьому цікаві, і при цьому вони повільно, але вірно йшли до своїх мрій. ©Kino4ua Нана (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.5
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?