Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Зом 100: Сотня справ, які треба зробити перш ніж стати зомбаком

Рік:
Ор. назва:
Zom 100: Bucket List of the Dead
Країна:
Японія
Режисер:
Юсуке Ісіда
Тривалість:
02:09:14
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету цього фільму жахів та фентезі - Акіра Тендо, звичайний 24-річний чоловік. Йому доводиться невтомно працювати з ранку до ночі з планктоном на своєму робочому місці та терпіти наганяй від начальства. Усвідомлюючи, що молодість ось-ось мине, Тендо вкрай втомився балансувати між роботою та сім'єю і не має ані часу, ані розкоші витрачати свою мізерну зарплатню. Закінчивши школу два роки тому, він із завмиранням серця дивився в майбутнє, знайшовши чудову роботу, і був сповнений надій та амбіцій.

Однак робота мрії перетворилася на справжнє пекло. Нескінченні понаднормові, тиск з боку начальника та старших колег довели його до межі. Робота висмоктувала з Акіри життєві сили, і через кілька років він був виснажений як фізично, так і морально. Єдине, що підтримувало інтерес Акіри до роботи, була його вродлива колега Саорі Оторі, в яку він закохався з першого погляду. Однак романтичний бік його життя був невдачею. Саорі вже зустрічалася з директором компанії, і Акіра все частіше замислювався над тим, щоб покинути компанію. ©Kino4ua Зом 100: Сотня справ, які треба зробити перш ніж стати зомбаком 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?