Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Як одружитися й залишитися неодруженим (холостяком)

Рік:
Ор. назва:
Prête-moi ta main
Країна:
Франція
Режисер:
Ерік Лартіго
Тривалість:
01:28:56
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Інтер
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой французької комедії Луїс Коста - закоренілий холостяк сорока трьох років від народження. Жінок у його житті більш ніж достатньо і він ситий ними по горло. Чого тільки варті п'ять рідних сестер, які вічно командують, на чолі з непохитною ватажком сімейства - матір'ю Женев'євою. Усі вони називають Луїса не інакше, як Піпу і як за маленьким готують йому, перуть, прибирають і так далі за господарським списком, чоловік цілком задоволений таким розкладом справ. Але одного дня питання про його одруження ставиться найголовнішим на порядку денному зборів великої сімки, яке є традицією в цій божевільній сімейці. Жінкам набридло возитися з уже сивим братом і вони вирішують більшістю голосів, що настав час йому одружитися і таким чином звільнити їх від докучливих обов'язків.

Один єдиний раз Луїс хотів одружитися, тоді йому ледь виповнився двадцять один рік. Але прискіпливі дами вирішили, що наречена на ім'я Сандрін не гідна їхнього чудового Піпу. Вони з тріском зруйнували стосунки молодих людей. Чоловік довго відходив після розриву, навіть став парфумером, щоб самому відтворити аромат коханої жінки, але думки про одруження його більше ніколи не відвідували. І ось це безглузде зібрання, яке ставить під загрозу весь його звичний холостяцький світ. ©Kino4ua Як одружитися й залишитися неодруженим (холостяком) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?