Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Дівчинка, що стрибала крізь час

Рік:
Ор. назва:
Toki o kakeru shojo / The Girl Who Leapt Through Time / Toki wo Kakeru Shoujo
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Хосода Мамору
Тривалість:
01:38:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Російською - Оригінал
Багато людей не відмовилися б від унікальної можливості перенестися в часовому просторі та побувати в минулому, або навіть майбутньому. Цікаво, якби у людства був такий шанс, як би склалася доля всієї планети? Вдалося б уникнути реалізації підступних планів різноманітних злочинців, чи на Землі запанував би суцільний хаос? Напевно, підібрати правильну відповідь неможливо, адже можна тільки робити припущення, і висувати версії. Макото Конно - звичайна школярка, яка до певного моменту жила абсолютно простим і непримітним життям. Але настав день, коли вона чарівним чином отримала право подорожувати в часі. Зраділа дівчина почала переміщатися в життєвих проміжках, постійно змінюючи в минулому якісь деталі. Тепер обдарована дівчина вміє виправляти допущені помилки, полегшуючи для себе подальше існування. Спочатку все йшло чудово. Але одного разу героїня зрозуміла, що всі зроблені зміни обов'язково обертаються певними наслідками. Іноді вони бувають драматичними, а періодично і зовсім трагічними. ©Kino4ua Дівчинка, що стрибала крізь час 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?