Kino4ua.com
480p
R

Прага

Рік:
Ор. назва:
Prag
Країна:
Данія
Режисер:
Оле Крістіан Медсен
Тривалість:
01:32:09
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | В одне рило
Переклад:
Original English Оригінал
Крістоффер і Майя вирушають до Праги, щоб упорядкувати справи померлого батька Крістоффера. Особливою цю поїздку робить та обставина, що загиблий родич залишив сім'ю в Данії двадцять п'ять років тому і не підтримував з ними зв'язку. Звістка про його загибель сколихнула в Крістофері давні образи і забуті спогади про зраду. До добре забутих старих травм додаються нові - герой дізнається про зраду дружини. У благополучній і позбавленій пристрастей Празі Крістофферу доведеться по-новому пережити здавалося б давню втрату й інакше поглянути на свій далеко не зразковий сімейний союз. ©Kino4ua Прага 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?