Kino4ua.com
HD 720p
R

Братерство Чорної крові (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Black Blood Brothers
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Йошівака Хіроакі
Тривалість:
1 серія: 24:10
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Куй-ТБ
Дзіро Мотідзукі на прізвисько Срібний клинок, будучи вампіром, обрав шлях захисту людського племені та кинув виклик вампірському королю Колуну. Діти Колуна могли перетворювати людей на вовкулаків, лише вкусивши їх, тож Дзіро довелося знищувати і їх.

Через 10 років після кровопролитних подій Священної війни Дзіро Мотідзукі вирішує відвезти 10-річного брата Катаро в місто під назвою Спеціальна Зона. Місто стало спільним домом для людей і вампірів, терпимих один до одного. Після прибуття в місто з Дзіро і його братом відбувається низка неприємних подій. Частина війська короля Колуна вижила і починає мститися, для початку викравши Катаро.

Дзіро знову оголює легендарну срібну катану, щоб завершити знищення армії Колуна. На допомогу мечнику приходить добра Міміко Кацурагі, яка служить миротворцем в "Особливій зоні". Дівчина оперативно інформує Дзіро про поточну обстановку в місті, за необхідності лікує рани напарника. Іноді Дзіро допомагає Король Драконів Сходу. Дракон керує захисним бар'єром міста, не допускаючи конфліктів між людьми і вампірами. ©Kino4ua Братерство Чорної крові (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?