Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Досягни успіху або помри

Рік:
Ор. назва:
Bring It On: Cheer or Die
Країна:
США
Режисер:
Карен Лам
Тривалість:
01:32:08
Переклад:
Очікується
Переклад:
Російською - Оригінал
Цей фентезійно-комедійний фільм розповідає історію про команду черлідерів "Deablos". Школа, за яку вони виступають, сильно тривожиться за безпеку учнів. Це торкнулося і Еббі та команди. Заборонено додавати в показувані виступи будь-які елементи, під час виконання яких діти можуть травмуватися або завдати шкоди іншим. Скоро їм належить виступити на змаганнях з підтримки і вони бояться, що їх висміють і закидають помідорами. Адже, головні, круті елементи небезпечні. Хлопці придумують план. Вони вирішують, проводити репетиції в сусідній школі. Вона давно занедбана. Вирушивши туди і почавши репетицію, дівчата помічають, що їх стає все менше. Вони таємниче зникають. До моменту, коли вони розуміють, що не можуть вибратися з будівлі, стає пізно щось робити. Тепер їм доведеться вести боротьбу за життя, використовуючи навички. Смерть чи життя? Хто здобуде перемогу. Чи розкриється особистість злочинця. ©Kino4ua Досягни успіху або помри 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.7
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?