Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCPG-13

Влучити в десятку

Рік:
Ор. назва:
Starter for 10
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Том Вон
Тривалість:
01:36:18
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Головний герой цього художнього фільму - Брайан Джексон, молодий хлопець на першому курсі Брістольського університету. Він мріє знати відповідь на кожне питання і обожнює інтелектуальні телевікторини, які дають йому знання. Брайан планує старанно вчитися і отримати більше знань в університеті, але студентське життя також приваблює його вечірками і новими знайомствами з привабливими, красивими жінками. Кмітливий Брайан також стає частиною команди експертів, які повинні взяти участь в інтелектуальній вікторині в університеті. Але коли він знайомиться з красунями Алісою та Ребеккою, навчання та підготовка до вікторини починають відволікати його. ©Kino4ua Влучити в десятку 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?