Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Марнотратники життя

Рік:
Ор. назва:
Man About Town
Країна:
США
Режисер:
Майк Біндер
Тривалість:
01:34:52
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | ДІМ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Сучасна кіноіндустрія - це дуже вимогливий бізнес, де потрібно постійно працювати, щоб вижити. Головний герой дотримується подібних принципів. Більшість свого часу він витрачає на пошук нових клієнтів і заробіток грошей, тож у нього не залишається часу на особисте життя чи хобі.
Джек багато років перебуває в офіційних стосунках з Ніною, але раптом дізнається, що його кохана дружина крутить роман з іншим чоловіком. Дівчина виправдовує свої дії тим, що менеджер кінозірки постійно відсутній вдома, а його дружина просто байдикує, їй хочеться побути на самоті. У цей же час зникає таємний щоденник Джека. Пан Джаммоло заохочує його вести щоденник у зареєстрованій групі, щоб він міг спілкуватися з суспільством.
Тепер улюблений підприємець Джека, установа, якій він присвятив усе своє життя, переживає кризу. Він повинен знайти свій щоденник, щоб врятувати своє майбутнє, покращити сімейне життя і знайти справжнє щастя. ©Kino4ua Марнотратники життя 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?