Kino4ua.com
HD 720p
R

Заради кохання

Рік:
Ор. назва:
What I Did for Love
Країна:
США
Режисер:
Марк Гріффітс
Тривалість:
01:28:14
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | TV5
Переклад:
Original English Оригінал
У затребуваного адвоката Джеймса Вайта є все, що необхідно для комфортного життя, і тепер він має намір попросити свою кохану Седі вийти за нього заміж. Але, будучи дівчиною з традиційної сім'ї, Седі наполягає на тому, що Джеймс спершу повинен отримати благословення її батька. Приїхавши до сімейного особняка Седі, Джеймс стикається з двома серйозними проблемами: йому вкрай важко звикнути до життя в глибинці, а батько коханої одразу ж не злюбив його. Що ще гірше, колишній хлопець Седі Клінт сповнений рішучості зробити все можливе, щоб повернути дівчину, яку він досі кохає. ©Kino4ua Заради кохання 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?