Kino4ua.com
480p
R

Ласкаво просимо до NHK! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
NHK ni Youkoso!
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такімото Тацукіхо
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 24)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Переклад:
Російською - Оригінал
У центрі сюжету аніме перебуває хлопець, якого звуть Тацухіро Сато. Однією з найважливіших героїнь аніме є дівчина, яка зберігає в собі занадто багато таєн. Якось вона прийшла до головного героя і показала дивовижну обізнаність про його життя і його негаразди. Не менш важливу роль відіграє NHK компанія. Молодий чоловік вважає, що ця організація причетна до однієї дуже страшної таємниці: перетворення людей на хікікоморе. Головний герой має синдром самітництва.

Його улюблене заняття - солодко і довго поспати, якщо ж його будять, він дуже сильно злиться. Гроші головному герою надсилають батьки, тому за фінанси йому немає потреби переживати. З дому він іноді виходить, але тільки в тих випадках, коли це життєво необхідно. Що ж приготувала для головного героя дівчина, яка так несподівано з'явилася на його порозі? Чи зможе він позбутися всіх своїх проблем і почати жити нормальним людським життям? Як розвиватимуться стосунки з таємничою незнайомкою, невже вони зможуть стати парою? Чи герой ще більше загрузне у вирі своїх проблем? ©Kino4ua Ласкаво просимо до NHK! (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?