Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Хто такий Гаррі Крамб?

Рік:
Ор. назва:
Who's Harry Crumb?
Країна:
США
Режисер:
Пол Флаерті
Тривалість:
01:29:50
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
У житті відомого мільйонера Пі Джея Даунінга сталося нещастя - невідомі викрали його доньку. Він вирішує звернутися по допомогу до приватних детективів з агенції "Крамб і Крамб". Начальник цієї організації Еліот Драйзен доручає справу недолугому детективу Гаррі Крамбу. Еліоту потрібно зробити так, щоб ця справа залишилася не розкритою. Він спеціально вибрав саме Гаррі, бо був упевнений, що той завалить це розслідування, як і всі попередні. Однак Гаррі дуже серйозно ставиться до цього завдання, адже він хоче довести, що здатний бути детективом, просто раніше йому не щастило. Чи вдасться йому цього разу розібратися в такій заплутаній справі? ©Kino4ua Хто такий Гаррі Крамб? 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?