Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Колектив

Рік:
Ор. назва:
The Collective
Країна:
США
Режисер:
Том ДеНуччі
Тривалість:
01:26:35
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Історія цього інтригуючого фільму розповідає про молоду людину Сема, який раніше будував кар'єру адвоката, але коли він усвідомив, що в цьому світі немає справедливості, то вирішив стати найманим вбивцею. Сем - неприємна людина з химерними рисами характеру. Він хотів би приєднатися до досвідченої групи етичних убивць під назвою "Колектив", яка працює під керівництвом Ліама. Ця підпільна організація була створена з метою знищити тих злочинців, хто зміг втекти від закону й уникнути правосуддя.

Ми знайомимося з Семом, коли він намагається пройти складний тест, щоб бути прийнятим до "Колективу". У підсумку йому посміхається удача, і його мрія збувається. Однак, незважаючи на здібності Сема, його як новачка залучають виключно до офісної роботи - він займається прийомом заявок на вбивства для агентства. Насправді Сем незадоволений такою роллю і хотів би довести, що він здатен на більше. І одного разу у головного героя з'являється шанс проявити себе, коли йому доручать справу вбивства багатого торговця людьми Міро Лінделла, який завжди перебуває під пильною охороною Дейзі та Нікіти. ©Kino4ua Колектив 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?