Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Обраний (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Chosen One
Країна:
США, Мексика
Режисер:
Еверардо Ґоут
Тривалість:
1 серія: ~ 45 хв (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Postmodern
Переклад:
Original English Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм розповідає історію Джоді, звичайного 12-річного хлопчика, який одного дня раптом усвідомлює, що володіє такими ж дивовижними здібностями, як і чудеса, які творив Ісус Христос. Він може перетворювати воду на вино і воскрешати мертвих. Незабаром ця таємниця розкривається, і незабаром Джоді оточують люди, які вірять в її чудеса і хочуть її спасіння. Однак Джоді не бачить себе рятівником і не хоче нести тягар порятунку людства. Його головна мета - справити враження на дівчину, яка йому подобається, і привернути її увагу. З кожним новим проявом його сили очікування оточуючих зростають. Друзі, родина, релігійні лідери і навіть уряд намагаються переконати Джоді використати свою силу для більшого блага. У міру того, як навколо Джоді загострюється боротьба за владу і віру, вона опиняється на роздоріжжі між власними бажаннями та очікуваннями суспільства. ©Kino4ua Обраний (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?