Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Твоя душа не чує (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ruhun Duymaz / You'll Never Know
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Айтадж Джиджек
Тривалість:
01:20:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production
Переклад:
Російською - Оригінал
Дія цього захопливого трилера розгортається у захопливому світі контрабанди золота, де Джіван Корал та його невловима злочинна команда працюють у тіні, щоб уникнути правосуддя. Але їхній світ починає руйнуватися, коли в нього проникає агент розвідки Онур Харас, щоб розкрити їхню змову і навести лад у небезпечному контрабандному підпіллі. Хонор Харас проникає в злочинну організацію, щоб розкрити всі їхні таємниці та притягнути їх до відповідальності. Він повинен залишатися невидимим і обережно маневрувати їхньою небезпечною тактикою, щоб не потрапити в пастку і не пожертвувати собою заради правосуддя.

Розкриваючи темні таємниці організації, Честь стикається з безліччю перешкод, небезпек і несподіваних поворотів подій. Він починає усвідомлювати, що на кону не лише його власне життя, але й довгоочікувана справедливість для жертв контрабанди. Занурюючись дедалі глибше в лабіринт темряви і зради, Хонор змушений прийняти непросте рішення, яке може визначити результат цієї небезпечної гри. ©Kino4ua Твоя душа не чує (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.9
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?