Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Тропік (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Dönence / The Tropical
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Керем Чакіроглу
Тривалість:
00:47:00
Переклад:
Українська мова Субтитри | Ukrainian aile production
Переклад:
Російською - Оригінал
Головна героїня серіалу "Тропік" Гедже мріяла про літо, сповнене музики та спільної творчості з її коханим Еміром. Але доля вирішила інакше. Його сестра Гюльче, особлива дитина, відчувала все більші труднощі, пов'язані з шумом і метушнею Стамбула. Не бажаючи залишати свого коханого і відмовлятися від своїх мрій, Гедже опинилася раптом у Фочі разом зі своєю сім'єю. Це змінило її життя в одну мить, коли вона зустріла Озгюра, інструктора у вітрильному клубі, де займався її брат. Озгюр був чудовим молодим чоловіком, який присвятив своє життя своєму братові Рюзгару, що страждає на синдром Аспергера після втрати батьків у пожежі. Зустріч з Озгюром навчила Гедже дивитися на життя з більш зрілої і глибокої точки зору, а сам Озгюр дізнався від Гедже, що не можна відкладати своє життя на потім. Однак приїзд Еміра, коханого Гедже, у Фочу створив стіни між ними, з якими було важко змиритися. Чи сміливо Гедже відкрити своє серце в пошуках справжнього кохання? ©Kino4ua Тропік (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.0
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?