Kino4ua.com
480p
PG-13

Я вам покажу! (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ja wam pokaze!
Країна:
Польща
Категорія:
Режисер:
Денис Деліч
Тривалість:
1 серія: ~ 45 хв. (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Одноголосий закадровий | Дар'я Полуніна
Переклад:
Польська - Оригінал, Субтитри
Телевізійний хіт за мотивами бестселера Катажини Грохоли.
Історія щиросердої закоханої журналістки Юдіт (Едіта Юнговська), в якій кожна жінка може знайти щось від себе і щось для себе. Її рецепт життя такий же простий і зворушливий, як і фінальна пісня - хоча вона іноді втрачає голову, її думки все одно з коханим і вона випромінює віру в щасливу долю.

Юдита відновила своє життя після розлучення. Вона кохає Адама, який відповідає їй взаємністю. В редакції, де вона працює, її підвищили на посаді. Її донька Тося ось-ось досягне повноліття, і майбутнє виглядає прекрасним. Але коли все, здається, йде за планом, відбувається несподіваний поворот. Адам мусить поїхати на півроку у справах до США. Він обіцяє любити, дзвонити, писати і не дивитися на інших жінок. ©Kino4ua Я вам покажу! (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb3.1
  • Плеєр 1
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?