Kino4ua.com
480p
PG-13

Чорний Джек 21 (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Black Jack 21
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Тезука Макото
Тривалість:
1 серія: 24:00 (цілком серій: 17 з 17)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ПЕРШИЙ
Куро Хазама всім відомий під псевдонімом Чорний Джек. Чудовий хірург, який веде підпільну діяльність. Він проводить операції і рятує людей різного достатку і з будь-якого стану. За свої послуги доктор бере велику суму, за що і уславився черствим, жадібним. Однак все йде не зовсім так. Хлопець готовий вилікувати пацієнта, якщо він визнає свою провину і покається. Але далеко не всі люди на це здатні.

Одного разу в його будинку лунає телефонний дзвінок. На тому кінці був батько, який багато років тому покинув їх із матір'ю. Він просить про допомогу. З цього моменту на Чорного Джека починається полювання, його намагаються вбити. Тепер уже доктору цікаво, хто ж робить його смерті. Також Хазама хоче дізнатися, хто причетний до смерті його матері, і в яку таємну організацію колись входив батько. ©Kino4ua Чорний Джек 21 (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?