Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Місто на кордоні / Прикордонне містечко

Рік:
Ор. назва:
Bordertown
Країна:
США
Режисер:
Грегорі Нав
Тривалість:
01:52:02
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Співробітниця чиказької газети Лорен вирушила з редакційним завданням у прикордонне мексиканське містечко Хуарес, відоме численними заводами. На цих підприємствах, що виробляють побутову електроніку, працюють переважно жінки, бо їм можна менше платити. Але це не найстрашніше. У Хуаресі за короткий час було зґвалтовано і вбито кілька сотень мексиканок. Лорен дізнається, що кількість жертв у реальності доходить до п'яти тисяч, просто влада приховує правду. І не тільки з остраху нашкодити успішному бізнесу. Дехто з убивць належить до вузького кола місцевих господарів життя, тож журналістка опиняється у смертельній небезпеці. ©Kino4ua Місто на кордоні / Прикордонне містечко 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?