Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Слимак / Слизняк

Рік:
Ор. назва:
Slither
Країна:
Канада, США
Режисер:
Джеймс Ганн
Тривалість:
01:35:43
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Сезон полювання на оленів, відкритий дивакуватим мером невеличкого американського містечка, в якому проживають всеамериканські стандартні споживачі, суть-метафора відкритого інопланетним чудовиськом полювання на людей. А вся філософія полягає в одному простому питанні: що робить нас людьми? Один мааленький електрохімічний розряд у мозок, і ти вже не людина, а черевоногий молюск, що обожнює м'ясо, секс і вбивство. А може справа тут зовсім не в розряді? Режисер Джеймс Ганн зняв похмуру комедію, яку чомусь зараховують до розряду фільмів жахів, але один лише погляд головного героя Гранта у виконанні Майкла Рукера, що зупиняється на весільній фотографії, а також скупа сльоза у фіналі фільму, яка блиснула в блакитних очах монстра, свідчить про хорошу частку сюру в цьому творінні. ©Kino4ua Слимак / Слизняк 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?