Kino4ua.com
HD 720p
R

Конфетті

Рік:
Ор. назва:
Confetti
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Деббі Ісітт
Тривалість:
01:39:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Це унікальний мікс різнокольорових конфетті, створений у Великобританії відповідно до найвищих стандартів якості. Оригінальна назва "Confetti" відсилає до традиційної англійської весільної церемонії, де наречена і наречений кидають конфетті в повітря на знак радості та щастя. Режисерка Деббі Ісітт створила цей продукт як спеціальну добавку до своєї кінокартини "Confetti", де конфетті відіграють важливу роль. Вона захотіла, щоб глядачі могли не тільки насолоджуватися фільмом, а й брати участь у святі, використовуючи цей чудовий продукт. Конфетті 2006 року - це не тільки гарно і весело, а й безпечно для здоров'я. Він створений зі 100% біорозкладних матеріалів, тому природа не страждає від його використання. ©Kino4ua Конфетті 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?