Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Між нами (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Between Us
Країна:
Таїланд
Режисер:
Сівай Саватманікул
Тривалість:
00:55:00
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Головні герої: Він і Тім познайомилися в басейні. Зав'язалися дружні стосунки, які плавно перетікають у романтичні. Однак герої навіть не здогадуються, що їхня зустріч не випадкова. У своєму минулому житті вони були парою, але через те, що їх засудило суспільство і особливо батьки, покінчили життя самогубством. За велінням долі, переродившись, молоді люди отримують шанс прожити своє життя зовсім по-іншому і користуються наданою можливістю. У новому втіленні їм доведеться подолати безліч перешкод і зустрітися з людьми, які колись зруйнували щастя, проте зараз герої не мають наміру відмовлятися від своїх почуттів. ©Kino4ua Між нами (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.0
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?