Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Затемнення (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Eclipse
Країна:
Таїланд
Режисер:
Голф Танварин Сукхапісіт
Тривалість:
00:43:00
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Акка - староста в престижній школі для хлопчиків "Суппало". Головний пріоритет дівчини є - дотримання правил і повага. Саме з цієї причини всі навколо неї ставляться з повагою і віддають їй належне. Але в якийсь момент, їй стає все важче і важче тримати цю планку, оскільки все більше людей проявляють свою незгоду по відношенню до її принципів, і в якийсь момент, це стає навіть загрозою для життя.

Але все змінюється після того, як школою пішла чутка про те, що існує прокляття "Суппаол", яке карає всіх незгодних. З наближенням затемнення воно проявляється і здається, що це зовсім не слух, а справжнісінька реальність.
Головний герой ніколи не вірив у містику, і вважає, що за всім цим стоїть не якийсь дух, а звичайнісінька людина, яка тероризує всіх навколо. Чи зможе головний герой разом зі своїми друзями зняти це страшне прокляття, перш ніж хтось потрапить у біду? Це і багато іншого дізнаємося, в новій дорамі. ©Kino4ua Затемнення (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.1
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?