Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Вона змушує моє серце тріпотіти (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
She makes my heart flutter
Країна:
Південна Корея
Режисер:
Чо А Ра
Тривалість:
00:13:00
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Кан Соль і Чжун Ван - племінниця і тітка, які разом працюють у барі "Дікінсон Рум", барі лише для жінок. Кан Соль - товариська та комунікабельна, тоді як Чжон Ван - сором'язливий і замкнутий. Хоча вони мають однакову сексуальну орієнтацію, їхні світи та історії кохання помітно відрізняються.
Кан Соль може бути активним і розкутим у коханні, спілкуватися з різними людьми і відкриватися для нових емоційних зв'язків. Чжун Ван, з іншого боку, може бути більш інтровертованим і мати більш складні стосунки через особистий досвід і близькі емоційні бар'єри.
Перешкоди.
У барі Dickinson Room ці дві жінки зіткнуться з різними поглядами на любов, сексуальність і взаємодію з іншими людьми. Це буде можливістю для цих жінок навчитися одна в одної, зрозуміти одна одну і підтримати одна одну на їхньому особистому шляху до самопізнання і знаходження справжнього щастя в коханні. ©Kino4ua Вона змушує моє серце тріпотіти (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.2
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?