Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Пілоти з Таскіґі

Рік:
Ор. назва:
The Tuskegee Airmen
Країна:
США
Режисер:
Роберт Марковіц
Тривалість:
01:46:10
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Цікава ідея
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Фільм заснований на реальних подіях. Третій рік вирує Друга світова війна. Театр військових дій простягається від Європи до Африки і Тихого океану. У США, на базі ВПС "Таскігі" навчаються чорні пілоти - кращі з найкращих представників "нижчої" раси, кожен з яких, перш ніж стати курсантом, пройшов довгий шлях, повний принижень і презирства з боку білих співгромадян. Курсанти гідно проходять навчання, але командування не поспішає відправляти їх у діючу армію, не вірячи в можливості чорних пілотів. Усе змінюється, коли льотну школу відвідує перша леді країни - дружина президента Рузвельта. Місіс Рузвельт здійснює політ по колу над аеродромом бази з одним із негрів-пілотів, і це докорінно впливає на подальшу долю всіх курсантів - їх відправляють до діючої армії, битися з німцями в Африці. І хоча пілотам з Таскігі довіряють лише завдання зі знищення наземних цілей, що для винищувачів заняття, м'яко кажучи, не профільне, хлопці виконують свою роботу старанно. ©Kino4ua Пілоти з Таскіґі 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?