Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Берсерк: Пам'ятне Видання (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Berserk: Ougon Jidai-hen - Memorial Edition / Berserk: The Golden Age Arc Memorial Edition
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Тосіюкі Кубоока
Тривалість:
1 серія: 25:99 (цілком серій: 13)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | THE VOP
Дії відбуваються через рік після того, як Гатс пішов із загону Соколів. Гріффітс потрапивши в полон, все також перебуває в полоні, а від знаменитого загону Соколів залишилася лише тінь. Пройшовши довгий шлях у пошуках своєї домівки і мети, Гатс нарешті розуміє, що загін Соколів і був його рідною домівкою, тому він вирішує повернутися у свій рідний загін через цілий рік. Після його повернення, першою справою стало звільнення лідера Соколів з полону. Але вже було надто пізно, Гріффітс за весь час полону перетворився на безпорадну людину, яка навіть не могла розмовляти, рухати руками і ногами.

Привівши його в загін, члени загону усвідомили, що хоч командир і поруч, але накази він уже не зможе віддавати. Тому в невеликому загоні з'являються різні розбіжності, про те яким, дорогою тепер їм іти. Але все ж дух лідера не впав, навіть пройшовши стільки мук, він далі прагне стати королем. Адже в його руках Бехеріт проклятий камінь, здатний виконати будь-яке бажання свого власника, але при цьому забере величезну жертву. Незабаром в аніме фільмі берсерк золотий вік сходження, Гріффітса захоплює темрява і зло починає проникати у світ людей, демони вириваються з безодні пекла. З цього моменту почалася нова ера! Що ж чекає на лідера загону соколів у майбутньому? Що зробить Гатс, заради порятунку свого друга з лап темряви? ©Kino4ua Берсерк: Пам'ятне Видання (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.4
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?