Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Таємниця Меркатора

Рік:
Ор. назва:
Zeppos - Het Mercatorspoor / The Mercator Trail
Країна:
Бельгія
Режисер:
Дуглас Босвелл
Тривалість:
01:37:25
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Російською - Оригінал
Коли Бенджамін досягає своїх вісімнадцяти років, він успадковує від свого зниклого батька коробку із загадковими артефактами. Ненавмисно він передає стародавню книгу Слієн, дівчині, в яку він закоханий, і тим самим запускає ланцюгову реакцію подій. У цей час з'являється загадковий старий на ім'я Зеппос, зацікавлений цією книгою, яка раніше належала відомому картографу Меркатору. Використовуючи таємні послання, закодовані в книзі Меркатора, ця трійця починає розкривати довгоочікувану таємницю, але їм необхідно залишатися на крок попереду свого таємничого супротивника. ©Kino4ua Таємниця Меркатора 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?